Яблучний бренді з нормандських яблук, що вже став класикою, має багато фанатів. Особливо серед тих, хто читав романи Ремарка. Він доволі міцний, проте має набагато м’якший за традиційний смак. Через це дуже часто стає частиною коктейлів. Щоб готовий напій вийшов дійсно смачним, потрібно придбати якісний алкоголь. Наприклад, французький бренді кальвадос в Україні представлений офіційно, тому у нього багато дилерів. Тож дістати якісний напій — не проблема.
Найсмачніші рецепти алкогольних коктейлів
Якщо ви тільки починаєте експериментувати з різними алкогольними поєднаннями, краще віддати перевагу базовим рецептам. Серед них:
- Кафе Жермен. Для приготування знадобляться 35 мл яблучного бренді, 20 мл персикового сиропу та лимонного соку, 30 мл лікеру з квітів бузини, 200 г льоду, приблизно 1 г китайського перцю. У ємність для змішування налити сироп і сік, додати кальвадос і лід, збовтати. Процідити напій через сито та залити в охолоджену склянку. Збити лікер і прикрасити пінкою напій, зверху присипати перцем.
- Нормандський гарячий пиріг. Знадобиться 40 мл кальвадосу, 20 мл світлого кавового лікеру, 100 мл міцного чорного чаю з бергамотом, 80 г свіжого яблука, кориця в паличках та гвоздика. У келих для подавання глінтвейну покладіть порізане яблуко та спеції. Залийте лікер і бренді. Додайте заварений, проте не гарячий чай та повільно перемішайте ложкою. Можна прикрасити напій перед поданням паличкою кориці та скибочкою яблука.
- Яблучний тіні. Знадобиться 50 мл кальвадосу, 20 мл цукрового сиропу та 15 мл лимонного соку, 120 г яблука та 200 г льоду. Половинку яблука очистити від шкірки та кісточок, подавити в шейкері. Залийте сік, сироп і бренді. Засипте лід та змішайте. Процідіть напій і залийте в келих для мартіні. Прикрасьте його скибочками яблук та подавайте.
Взимку можна скуштувати будь-які коктейлі, проте в теплу погоду краще віддати перевагу холодним.
Що придбати для професійного приготування коктейлів вдома
Для зручного приготування коктейлів краще замовити спеціальні інструменти та посуд. Це полегшить процес і може вплинути на кінцевий смак напоїв. Для найперших експериментів достатньо буде шейкера й точних кухонних вагів. З часом можна буде вже придбати:
- професійний мадлер — ним давлять фрукти та ягоди;
- джиггер — мірний посуд для визначення порцій у напоях;
- стрейнер — через прилад пропускають напої, щоб позбавитися від шматочків льоду, кісточок та кожури.
Невелике кулінарне ситечко є майже на кожній кухні. Початківцям краще почати збирати колекцію алкоголю з базових популярних напоїв. До того ж такі пляшки можна замовити за вигідною ціною в популярних магазинах на кшталт інтернет-маркету корисних штук MAUDAU. Свіжі інгредієнти — фрукти, ягоди, зелень — краще придбати на місцевому ринку.
новини компанії
*Надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram