ТОП-5 книг, які варто прочитати у новому році

01 січня 2019, 12:33

ТОП-5 книг, які варто прочитати у новому році

Додаткові вихідні – гарна нагода відпочити з новою цікавою книгою. Пропонуємо п’ять найочікуваніших книг 2018 року, які точно варто прочитати цьогоріч, інформує Ukr.Media.

Джоан Роулінг – "Смертельна білизна"

Джоан Роулінг ще у 2012 взяла собі творчий псевдонім Роберт Гелбрейт і під ним вже встигла випустити три книги про приватного детектива Корморана Страйка. Її герой розплутує найважчі та дуже несподівані справи з легкістю та шармом. У 2018-му вийде її четверта книга про детектива з Лондону, який має назву "Смертельна білизна".

Джордж Мартін – "Вітри зими"

Шосту і останню книгу з циклу "Пісня льоду і полум'я" чекають мільйони фанатів по усьому світу. Джордж Мартін обіцяв випустити "Вітри зими" вже до кінця 2018-го. А там вже і прем’єра 8 сезону культового серіалу.

«Пісня льоду і полум'я» - серія фентезі-романів, розпочата автором в 1991 році. Була задумана як трилогія, але розрослася до п'яти опублікованих томів - Гра престолів, Битва королів, Буря мечів, Бенкет круків і Танок з драконами. Ще два томи – «Вітри зими» і «Мрія про весну» - перебувають у проекті. Шосту книгу Мартін пише з 2011 року.

Бернар Вербер "З потойбічного світу"

Популярний француз Вербер вже влітку презентує свій неординарний роман. Історія розказуватиме про письменника, який розслідуватиме власну смерть.

Стівен і Оуен Кінг "Сплячі красуні"

Легендарний Стівен Кінг написав книгу у співавторстві із власним сином Оуеном. Дія книги "Сплячі красуні" розгортається в жіночій в'язниці, де відбувається щось дуже нереальне та містичне. Царство Морфея не відпускатиме так просто та може показати свої жахливі наслідки, якщо пробудити «сплячих красунь».

Сью Брук «Семіос»

Дебютний роман американської письменниці Сью Брук - історія про останки людства, що висадилися на невідомій планеті, і дуже дивному симбіозі, який їм доводиться завести з місцевими жителями. Тонкість в тому, що тубільці теж абияк виживають після апокаліпсису, який зробив планету надзвичайно небезпечною для життя.

Вгору