То вже не наша територія, – у суді допитали директора закладу, біля якого вбили людину

16 березня 2017, 12:56

Соснівський суд Черкас сьогодні продовжив розгляд справи по вбивству 29-річного Сергія Бондаренка, який минулого року помер після побиття біля нічного клубу. З часу вбивства пройшло вже п'ять місяців. Сьогодні у суді допитали лише одного свідка - директора нічного клубу, біля якого били Сергія.

Його попросили пригадати події ночі 15 жовтня минулого року. Директор закладу розповів, що бачив лише відео того інциденту. У самому приміщенні закладу - 16 відеокамер, а от на вулиці -тільки одна.  Директор зазначив, що переглянув відео лише з зовнішньої камери.

- Конфлікт був на вулиці, не в залі, - сказав чоловік. - Всередині бійки не було. З охорони ніхто нічого не казав.

Водночас він зазначив: до того, що відбувається на вулиці біля нічного клубу, охорона закладу ніякого відношення не має.

- На вулиці - то вже не наша територія, - зауважив директор.

Охорона, за його словами, стежить за порядком всередині клуба.

- Якщо бійка, то охорона повинна розвести по сторонах тих, хто б'ється, щоб не було конфлікту. У них обов'язок - чітко і гарно працювати. Я так розумію, що тоді ніхто не підійшов до охорони, щоб той конфлікт припинився.

Однак чітко пояснити, чому охорона не втрутилася у конфлікт, керівник закладу так і не зміг. 

Варто додати, що оригіналу відео з тієї події в самому клубів вже немає. Як пояснив директор, записи в клубі зберігаються тільки сім днів. Ця інформація здивувала адвоката сторони потерпілих, адже то дуже важливе відео.

Додамо, що сьогодні також мали допитати ще двох свідків, але на судове засідання вони не з'явились. Тож прокурор поклопотав про зміну порядку розгляду справи: приступити до розгляду письмових матеріалів, а вже потім - допитувати свідків.

Натомість адвокат сторони потерпілих переконана, що до таких свідків варто застосувати штраф.

Нагадаємо, під час попереднього засідання був допитаний також лише один свідок - працівник поліції.

Коментарі

Вгору