То окріп, то крига, – у черкаській багатоповерхівці постійні проблеми із водопостачанням (відео)

21 березня 2018, 09:43

Майже місяць без холодної води живуть мешканці будинку на вулиці Сагайдачного у Черкасах. У комунальній службі пояснити проблему із водопостачанням не можуть. Після приїзду журналістів, СУБівці змінили ситуацію до навпаки. Тепер же мешканці потерпають від надлишку холодної. Хто створив проблему й коли владнається водна ситуація, з'ясовувала ВІККА.

Мешканці будинку скаржаться на водопостачання. Замість холодної води – в обох кранах лише гаряча. Мити посуд і купатися для пенсіонерів стало справжнім випробуванням.

Поверхом вище ситуація не краща. Утім сусідка вже змирилася із проблемою.

- Набираємо воду у пусту тару, - розповідає мешканка будинку Тетяна Майстренко.

Після багаторазових звернень мешканців, комунальники розводять руками. У Придніпровській СУБ пояснили, що все через чоловіка, який мешкає на першому поверсі. Той власноруч змайстрував у підвальному приміщенні додаткову трубу із гарячим водопостачанням. І тепер її тиск передавлює потік холодної.

Винуватець «водної проблеми» двері не відчиняє.

Тим часом СУБ взагалі відімкнула гарячу воду. Тепер з обох кранів – лише крижана. Відтепер пенсіонерам доведеться гріти воду. Допоки не з’явиться господар-порушник, працівники СУБу вирішити ситуацію не в змозі.

Поділитись

Коментарі

Вгору