Ткаченко просить канівчан дати шанс скандальному голові РДА

03 квітня 2015, 18:00
IMG_2927

Фото Про все

Треба дати можливість новому керівнику попрацювати та проявити себе. Так відреагував голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко на вимоги канівських активістів, які сьогодні протестували проти призначення керівником їхнього району  Сергія Дубенця. 

Нагадаємо, сьогодні, 3 квітня, зо два десятки канівчан приїздили до Юрія Ткаченка з вимогою відкликати з посади новопризначеного голову Канівської РДА Сергія Дубенця, якого вчора представили як нового голову Канівської РДА.

- Треба дати можливість новому керівнику попрацювати, проявити себе, – наголошує Юрій Ткаченко. – І лише потім дати йому оцінку, а не безпідставно звинувачувати. Звісно, працювати голова РДА має під контролем громадськості. Я якраз на цьому наполягаю та закликаю до цього активістів. Ми вже мали схожу ситуацію в кількох районах. Коли представники різних громадських організацій наполягали винятково на своїх кандидатах на посаду голів РДА. Урешті порозумілися, налагодивши діалог.

20150403_111332

На захист новопризначеного керівника району очільник області додає, що Сергій Дубенець не був членом «Партії регіонів». До міської ради він балотувався від «Батьківщини».

- Також є низка громадських організацій, які підтримують Сергія Дубенця. І вони так само мають право на свою думку. Ми пропонували кадровій комісії при Адміністрації Президента п’ятьох кандидатів. Жорсткий відбір пройшов лише один, - зазначає Юрій Ткаченко.

Натомість канівчани наголошують на тому, що Дубенець тривалий час працював у команді регіоналів та має негативний імідж.

Поділитись

Коментарі

Вгору