Ткаченко попросив змінити формат проведення святкових лінійок у школах

27 серпня 2018, 12:43

На сьогоднішній селекторній нараді голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко вимагав, аби освітяни виконали вимоги Міносвіти щодо проведення святкування Першого вересня у креативній формі, одночасно, закликавши політиків та чиновників, не виступати на святі Першого вересня.

Очільник області звернувся до керівників навчальних закладів із проханням організувати свято для дітей та закликав про необхідність змінити підхід до проведення свята Першого дзвоника.

– Ми маємо відійти від радянського стандарту проведення лінійок. Першого вересня нам нема чого там робити, лише дивитись зі сторони на дітей, -  закликав присутніх голова ОДА.

Як зауважив посадовець, перший день навчального року має стати мотивацією для дітей навчатися і приходити до цього закладу ще багато разів.

Як повідомив начальник обласного управління освіти Валерій Данилевський, для навчальних закладів уже розроблено спеціальні сценарії, котрі передбачають проведення свята у формі квестів, флешмобів та ігрових заходів. Окрім того, керівник обласної освіти повідомив, що цьогоріч навчальні заклади мають право самі визначатись, коли проводити свято: першого чи третього вересня.

За словами заступника мера Черкас Людмили Бордунос, більшість шкіл обласного центру проведуть свята Першого дзвоника в суботу, 1 вересня. Чиновниця зауважила, що максимальна тривалість свята, визначена для шкіл, – не більше ніж півгодини.

Вгору