Ткаченко побачив дно, – у рейтингу голів ОДА керівник Черкащини посів останнє місце

24 червня 2016, 22:57

88b72442fc378fc76c587ff81f25e63a_L

Видання “Деловая столица” опублікувало рейтинг голів обласних державних адміністрацій. Враховувалися багато показників успішності (або неуспішності) областей в соціально-економічному плані в І кварталі 2016 року – рівень заробітної платні, борги із її виплати, ріст цін та динаміка виробництва, інфляційні процеси та народжуваність/смертність, пише Рідна Черкащина.

Для голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, який з весни 2014 року очолює область, підсумки виявилися невтішними – за результатами рейтингу із мінус 82,5 балами він опинився на останньому, 23 місці. Перші місця видання віддало голові Київської міської адміністрації Віталію Кличку (131 бал) і керманичу Київської ОДА Максиму Мельничуку (96,5 балів).

“Ткаченко побачив дно, – пише “Деловая столица”. – Разом з Сумщиною міцно влаштувалася на дні рейтингу. Черкащина, керована Юрієм Ткаченком (-82,5 бали). У цього регіону всього чотири критерії мають значення вище середніх, в тому числі третє місце за динамікою сільського господарства. В іншому – провали різної глибини, в тому числі найбільша частка працівників, які перебувають у відпустках без оплати; потрапляння у двійку відстаючих із динаміки експорту і найбільшими бюджетними боргами перед підприємствами ЖКГ (на одного жителя); в трійку відстаючих за темпами введення в експлуатацію житла (на тисячу жителів); в четвірку регіонів з найнижчою народжуваністю, найвищою смертністю дітей у віці до одного року і найбільшим скороченням чисельності штатних працівників; в п’ятірку регіонів з найвищою смертністю населення і найбільшим падінням будівництва”.

GUBERІ_1

Натисніть зображення для збільшення

Коментарі

Вгору