Ситуація складна, – для квіткових павільйонів перед драмтеатром досі не знайшли нове місце

13 березня 2017, 11:44

Власник  квіткових павільйонів біля драмтеатру й досі не знайшов для них нове місце. Про це в коментарі «Про все» зазначив заступник міського голови Черкас Геннадій Шевченко.

Тож, що робити із павільйонами, мають спільно вирішити міські та обласні владці.

- Будемо збиратися разом із департаментом архітектури та Черкаською облдержадміністрацію й радитимося, що робити. Бо там ситуація складна, навіть юридично. Є план, відповідно до якого ця територія належить облдержадміністрації, тому потрібно серйозно розбиратися. До того ж, я так розумію, що підприємець поки не спроможний вирішити це питання самостійно, - говорить Геннадій Шевченко.

Нагадаємо, квіткові павільйони, що нині розташовуються попереду черкаського драматичного театру,  обіцяли прибрати  15 березня.

Коментарі

vikk сказав:

Так, давайте, снесем навиг этот Драмтеатр и разместим там цветочные павильоны Пети Чернявского! Зачем нам Драмтеатр, нам павильонов, да побольше в Черкассах нужно!!!

Ольга сказав:

Вам бы всё “сносить наВиг (наверное, нафиг?)”! К чему этот сарказм? Чернявский что, труселями на площади торгует? И театр нужен, и цветы нужны, зачем чернословить? Лучше бы предлагали места, где и ему будет комфортно продавать, и не портить Театральную площадь МАФами. И вообще, что-то никто не осмелился выступать против строительства деробла за театром, которое не лучше МАФов портит общую картину Театральной площади. СтоИт там, “выглядывает” мрачная махина – “доступное жильё” для народа!

vikk сказав:

Этот сарказм к тому, что на театральной площади этим павильонам не место. Это ТЕАТРАЛЬНАЯ ПЛОЩАДЬ, а не торговая!!!

Владимир сказав:

Я дивуюсь тупості і наглості наших чиновників. Як може власник павільйонів сам собі найти нове місце? Він що, повноважний його визначати і самостійно займати? Звідки такий бред? Власник павільйонів лише за останній місяць подав чотири клопотання, щоб міська влада визначила йому будь-яке нове місце, але влада просто нічого не хоче робити. То в чому тут вина власника Мафів? Він що, має безслідно зникнути, як чарівник?

Alex сказав:

Дайош павильоны!!!Ура!!!

Petr сказав:

Я сто разів відповідав, що в будь-яку хвилину готовий перенести павільйони, які сама міська влада в особі Г.Шевченка їх там поставила. Тільки нехай же влада скаже куди їх поставити. Адже самовільно я це зробити не маю права. Люди (якщо вони не упереджені) мають розуміти, що це питання не до бізнесу, а до влади. Саме влада повноважна визначати місця для бізнесу і ніхто інший. А промо прибрати на смітник – це знищити бізнес, що не відповідає державній політиці в сфері підтримки бізнесу. Та й просто суперечить здоровому глузду.

Вгору