“Ситуація під контролем”, – комунальник про прибирання Черкас від снігу (ФОТО, ВІДЕО)

28 січня 2021, 11:07

Фото тематичне

З учорашнього ранку  комунальним підприємством “ЧЕЛУАШ” було залучено всю техніку для заходів по зимовому утриманню доріг. Зі слів комунальників, роботи з прибирання снігу в місті продовжують в тому ж режимі. Керівник підприємства Олексій Мельник повідомив журналістам “Про все”, що на дорогах міста працює вся техніка КП та техніка, яку надали в допомогу інші комунальні установи міста.Зі слів Мельника, нині до прибирання снігу в Черкасах залучено: 14 тракторів, 3 “КДМ”, 2 “МАЗи”, 8 вантажних авто (орендованих) для перевезення солерозкидачів та відвалів для чистки та посипки. Також прибирати дороги допомагає “КрАЗ” з “Водоканалу.

- Ми працюємо в посиленому режимі з учорашнього дня. З початку чергування ми почали обробляти дороги соляною сумішшю. Звичайно, краще ропою, але її немає в наявності, - відповів комунальник. - Зараз по місту працює майже вся техніка. Крім того, до прибирання алей і тротуарів міста залучено два маленьких трактори. Працівники, які займаються так званим “ручним прибиранням”, працюють з 3-ї години ночі.Снігопад триває, наші працівники працюють вже другу добу в такому режимі. 

Фото: КП "ЧЕЛУАШ"

Олексій Мельник переконаний в тому, що ситуація під контролем. 

- Дороги проїзні. Станом на 10-ту годину в місті продовжують працювати солерозкидачі,  які підсипають дороги сіллю в тих місцях, де або не подіяла суміш, або її не вистачає. Під час очищення міста від снігу наша мета розчистити настільки, щоб було видно чорний асфальт, - зауважив Олексій Олексійович.

Фото: КП "ЧЕЛУАШ"

Комунальник також нагадав, що за встановленим порядком і правилами, прибиранням під’їзних доріг до будинків та у дворах мають займатися їх балансоутримувачі. Це або ОСББ, або управлінська компанія. 

- Також, варто нагадати, що в Черкасах 80% тротуарів є територією, прилеглою до магазинів, кіосків тощо. За правилами благоустрою, балансоутримувачі таких закладів мають прибирати їх  власними силами.  КП “ЧЕЛУАШ” є балансоутримувачем близько 20% тротуарів у місті, де ми власне і прибираємо зараз, - повідомив Мельник

Фото: КП "ЧЕЛУАШ"

Нагадаємо, вчора на дорогах Черкащини під час снігопаду працювало більше 100 одиниць спецтехніки. У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Черкаської області - звертайтесь на номер диспетчера Служби автодоріг: +380472714534, +380678093117.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Черкащанка :

Хочеться запитати, а хто повинен прибирати від снігу пандуси біля переходу? Техніка викидає сніг на узбіччя і перейти із дороги на тротуар вкрай важко – місиш сніг із водою. Причому, це на усіх дорогах у центрі! Хто повинен чистити сніг біля переходів? “Усе під контролем” – це улюблена фраза мера, ми ситі єю по горло. Якщо ви робите гарну справу – робіть її до кінця!

Вгору