Сисоєва не балотуватиметься у депутати

23 квітня 2014, 13:01

24-річна депутатка міської ради від Партії регіонів Ольга Сисоєва не балотуватиметься у нову міськраду, яку черкащани обиратимуть 25 травня. Про це повідомив голова міської організації Партії регіонів Ігор Мельников, інформують "ВІККА-новини".

– Вона сама не захотіла. Сказала, що не хоче балотуватися від Партії регіонів, і сказала, що не хоче більше займатися політичною діяльністю, – переповів слова Сисоєвої Ігор Петрович.

Також він назвав першу трійку кандидатів у міськраду від Партії регіонів. Очолює список екс-керівник Смілянської райдержадміністрації Сергій Зайцев, другим іде сам Ігор Мельников, а третім – Олександр Ганзенко. Останнього Мельников охарактеризував як прикордонника та людину, що багато років живе в Черкасах.

Зазначимо, що одразу після завершення зборів регіоналів, Ігор Мельников не зміг назвати, хто йтиме по списку ПР. Зокрема, це видно з цього відео.

Водночас Ігор Мельников розповів, що всім чинним депутатам міськради було запропоновано знову балотуватися від партії, втім багато з них відмовилося.

– Ми запропонували всім депутатам, незалежно від того, що дехто вже написав заяви на вихід із партії. Дехто захотів, дехто ні. Взагалі багато депутатів розчаровані діяльністю. Чому? Робота депутата – щоденна важка робота. У мене є бізнес на Черкащині, я – непроста людина. Так от можу сказати, що в бізнесі простіше. Хоча там теж вистачає своїх підводних камінців... – сказав Мельников, наголосивши, що найголовніше для нього – "залишатися людиною".

У Черкасах Ольга Сисоєва відома тим, що пройшовши від Партії регіонів у міську раду, очолила Палац молоді. Опісля – обласну філармонію. Після скандального звільнення із філармонії в мерії створили управління сім'ї, молоді та спорту, яке вона згодом і очолила. ЗМІ неодноразово інформували про те, що управління створили спеціально для її працевлаштування.

Поділитись

Коментарі

Вгору