Синоптики розповіли, коли на Черкащину прийде зима

15 листопада 2019, 16:08

Погода на Черкащині відстає від календаря більше ніж на два тижні. Замість «пізньої осені» ми спостерігаємо жовтневий режим погоди. Температурний фон вже повинен бути нижчим +5°, що знаменує початок засинання у природі, закінчення вегетації озимини. Однак, він тримається на рівні 8-9°, а денні температури сягають 10..12° тепла. Як і раніше не вистачає дощів .

За прогнозом обласного гідрометцентру, у вихідні Черкащина буде під впливом антициклону. Тому середньодобова температура продовжить перевищувати норму на 4-6º. Переважатиме хмарна погода, місцями тумани, нічна температура в межах 2-4º тепла, денна 7-9º.

На початку тижня центр східного антициклону переміститься північніше, надходження тепла послабиться і температурний фон у нашому регіоні почне повільно знижуватися.

Вже у наступний вівторок можливий перехід середньодобової температури через +5º, а у четвер - п’ятницю тихо і непомітно прийде зима, середньодобова температура знизиться до 0-2º морозу і залишиться на від’ємних позначках впродовж кількох днів. При цьому суттєвих опадів не очікується.

Поділитись

Коментарі

Вгору