Священники трьох конфесій освятили обласну раду та вигнали з неї “нечисть”

25 лютого 2014, 11:18

 

Представники трьох конфесій (Української православної церкви Київського патріархату, Української Греко-Католицької Церкви і Римо-Католицької Церкви) перед початком засідання сесії обласної ради освятили приміщення обласної ради та облдержадміністрації та вигнали з нього "нечисть".

- Ми освятили обласну раду там, де засідають наші слуги народу. Зараз продовжимо освячувати коридори облради та обласної держадміністрації. У кабінети ми заходити не будемо, оскльки це справа кожного, - повідомив архієпископ Черкаський і Чигиринський Іоан.

За його словами, позавчора публічно долучитися до священників трьох конфесій було запрошено митрополита Черкаського і Канівського владику Софронія, щоб він з духовенством також взяв участь в освяченні. Проте представники Московського патріархату не прийшли.

- Вони, на жаль, до нас не долучилися, але це не означає, що ми не бажаємо з ними священно спільно діяти, молитися за нашу громаду. Я думаю, що за допомогою публічності і громади ми дійдемо згоди з ними, щоб спільно брати участь у всіх заходах, - наголосив владика Софроній.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору