Сухі, пошкоджені та старі: у Черкасах обрізають гілки дерев (фото)

10 червня 2019, 19:42

Сухі, пошкоджені та старі: у Черкасах обрізають гілки дерев (фото)

У Черкасах із дерев обрізають сухі, пошкоджені, старі та хворі гілки. Це роблять з метою забезпечення безпеки громадян. Адже сухі дерева та гілки можуть загрожувати життю або майну жителів міста.

Роботи проводяться департаментом ЖКК Черкаської міської ради. Нині робітники обрізають сухе гілля на вул. Гагаріна та в інших районах міста.

«Проводимо роботи на вул.30-років Перемоги, де були випадки падіння дерев. Також обрізаємо дерева по бульвару Шевченка в районі ТРЦ «Depot»», по вул. Б.Вишневецького в районі військової частини, по вул. Сумгаїтській поблизу заводу «Богдан», по вул. Надпільній поблизу вул. Пацаєва. За допомогою обрізки зменшуємо парусність дерев, щоб вони не падали від вітру. По ходу виконання робіт визначаємося, проводити омолоджувальну чи санітарну обрізку», – розповів начальник відділу екології Володимир Гусаченко.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Коментарі

Ольга сказав:

Якось дивно вони обрізають. Одне дерево обріжуть, а поряд 4 залишать. Так сталося на розі Амброса – Іллєнко. Багато старих дерев із омелою, висотою понад 15 метрів і їх не чіпали.

Вгору