Судитимуть учасників банди, які обкрадали жителів Черкащини: один із них утік

01 липня 2025, 18:20

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно трьох членів організованої групи, які протягом тривалого часу крали гроші та майно з приватних будинків, магазинів, установ та товариств на території Черкаської та Полтавської областей.

За даними слідства, троє мешканців Полтавської та Кіровоградської областей об’єдналися в організовану групу для вчинення злочинів корисливої та майнової спрямованості.

З метою маскування та конспірації крадіжки вчинялись переважно у нічний час, учасниками застосовувались маски, рукавички, змінний одяг та взуття, а також знаряддя для пошкодження і зламу вікон, вхідних дверей та сейфів.

За період з лютого по грудень 2024 року вони заволоділи матеріальними цінностями на загальну суму майже 500 тис гривень.

Учасникам угруповання обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в сумі 242 240 гривень. Проте один із фігурантів після внесення застави порушив покладені на нього обов’язки, у зв’язку з чим його оголошено в розшук. Прокуратурою вживаються заходи для звернення застави в дохід держави.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору