Судитимуть начальника кафедри черкаського вишу, яка обвинувачується в одержані від студента неправомірної вигоди

30 травня 2018, 18:07

Прокуратурою Черкаської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника кафедри Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, яка обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Установлено, що вказана службова особа вимагала та одержала від студента неправомірну вигоду в розмірі 2 тис. грн. за здійснення впливу на викладачів навчального закладу та сприяння у прийнятті ними позитивних для студента рішень під час здачі іспитів й заліків.

Нагадаємо, незаконні дії обвинуваченої в березні поточного року викрито прокуратурою Черкаської області спільно з працівниками Управління Служби Безпеки України в Черкаській області.

Довідково: за вчинене службовій особі загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

Вгору