Судді, який збив насмерть нацгвардійця з Тального, обрали запобіжний захід

28 травня 2023, 08:20

Фото - Суспільне

Судді Макарівського районного суду Олексію Тандиру, який у ніч на 26 травня був в автівці, яка збила насмерть нацгвардійця Вадима Бондаренка, обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 21 липня 2023 року без можливості внесення застави, повідомляє "Суспільне".

Прокурор Антон Войтенко наполягав на обранні запобіжного заходу у вигляді тривання під вартою. Обгрунтовуючи свою позицію, він наголосив на кількох фактах.

По-перше, за його словами, у підозрюваного на місці ДТП була нерозбірлива мова, а свідки та слідчі чули запах алкоголю.

По-друге, швидкість автомобіля Тандира була швидшою за дозволену, про що свідчать механічні ушкодження автівки.

Також Войтенко звернув увагу на поведінку підозрюваного після аварії і на те, що на взяття зразків крові пішло 18 годин через початкову відмову Тандира.

Водночас адвокати підозрюваного продовжили наполягати на тому, що Тандир не був у стані алкогольного сп'яніння і не перевищував швидкість. Також, за словами захисників, запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із браслетом нібито забезпечив би належну поведінку підзахисного.

Адвокат родини загиблого Вадима Бондаренка Денис Шевченко заявив, що наразі сім'я не приймає ніяких вибачень і сподівається на справедливе рішення суду та на якнайсуворіше покарання для судді Тандира.

Нагадаємо, що військовий Нацгвардії Вадим Бондаренко - родом із Тального на Черкащині. До початку повномасштабної війни проходив строкову службу спочатку в Черкасах, потім його відправили до столиці.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Анатолій І. :

якщо підозрюваного визнають виновним , то і адвоката садить на тойже термін ,тоді буде більш справидливіше

Вгору