Суд звільнив з-під варти ще 12 затриманих за підозрою у штурмах облдержадміністрації у Черкасах

12 лютого 2014, 17:37

 

Сьогодні, Соснівським районним судом міста Черкаси звільнено з-під варти ще 12 осіб, які підозрюються у вчиненні 23 та 27 січня поточного року масових заворушень та захопленні Черкаської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Під час засідання прокурор просив суд змінити підозрюваним запобіжний захід із тримання під вартою на більш м’який, у зв’язку з тим, що під час досудового слідства отримано відомості про їх стан здоров’я, репутацію, наявність постійного місця проживання та сімейний стан. Клопотання прокурора було задоволено.

Нагадаємо, що звільнення підозрюваних у масових заворушеннях та захопленні державних будівель від кримінальної відповідальності можливо лише після виконання всіх вимог Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

Зокрема, звільнення всіх зайнятих приміщень органів державної влади і місцевого самоврядування на всій території держави та розблокування транспортних комунікації на вулиці Грушевського, інших вулиць, як у Києві, так і в інших населених пунктах України.

Поділитись

Коментарі

Вгору