Суд виніс вирок звенигородцю, який знущався над співмешканкою

07 листопада 2023, 09:00

Суд покарав звенигородця, який протягом тривалого часу вчиняв домашнє насильство.

44-річний чоловік упродовж 2022-2023 років систематично вчиняв психологічне насильство щодо своєї 38-річної співмешканки. Звенигородець ображав, принижував та погрожував жінці. Такі дії призвели до психологічних страждань та розладу здоров’я потерпілої.

Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та призначив покарання у вигляді 160 годин громадських робіт, а також застосував обмежувальний захід – проходження програми для кривдників.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Дуже цікавим залишається механізм доведення в суді самого факту здійснення психологічного насильства,який відбувався протягом тривалого часу і призвів до психологічних страждань жертви.Коли над жінкою і її дитиною в присутності соціальних працівників знущається замісник очільниці служби у справах дітей Вічкань Віктор Михайлович:обзиває,не підбираючи слів,криє матом,принижує та погрожує фізичною розправою та позбавленням батьківських прав,довести це чомусь нереально.Бо один за всіх і всі за одного-маю на увазі,що співробітники служби покривають один одного і,в разі скарг на неадекватну поведінку і порушення закону щодо неадекватної поведінки держслужбовця на робочому місці,зроблять жертві ще гірше.Не залишаю сподівань,що рано чи пізно,влада нарешті зверне увагу на відверто радянські методи роботи Вічканя Віктора Михайловича і він понесе відповідальність за свої незаконні вчинки по відношенню до жінок та дітей.

Вгору