Суд відмовив чиновниці з Черкаської ОДА в поновленні на посаді

22 серпня 2016, 22:57

1372854694_krinicka-440x280Колишній перший заступник директора департаменту агропромислового розвитку Оксана Криницька, яку звільнили 17 травня цього року, не змогла поновитися на посаду через суд, пише Інфоміст.

Відповідна постанова Черкаського окружного адміністративний суд розміщена в Єдиному реєстрі судових рішень.

У заяві Оксана Криницька вимагає скасувати розпорядження голови Черкаської обласної державної адміністрації від 17.05.2016 №106-к про звільнення її з посади першого заступника директора Департаменту – начальника управління економіки, розвитку сільських територій та інвестицій, харчової та переробної промисловості Департаменту агропромислового розвитку.

Окрім того пані Криницька вимагає стягнення на її користь середнього заробітку за час вимушеного прогулу, починаючи з 17.05.2016 до моменту фактичного поновлення на державній службі.

Позов обґрунтовано тим, що відповідач припинив державну службу позивача за відсутності правових підстав з порушенням вимог закону. Оскільки на час звернення до суду департамент, в якому перебувала на державній службі позивач, перейменовано в управління, позивач вважає, що має бути поновлена в цьому управлінні.

Заслухавши пояснення, доводи та міркування представників сторін, дослідивши письмові докази в матеріалах справи, суд дійшов висновку про відсутність підстав для задоволення позову.

Зауважимо, що департамент агропромислового розвитку ОДА реорганізували в управління, а посаду першого заступника – ліквідували.

Bezymyannyj3

Поділитись

Коментарі

Вгору