Стрибали з вежі та балансували на стропі, – у Черкасах пройшов фестиваль “Черкаські вертикалі” (відео)

15 травня 2018, 17:05

Мета фестивалю "Черкаські вертикалі" – популяризація активного способу життя. Ті, хто не побоялися прийти, робили надзвичайні речі. Стрибали з вежі та балансували на стропі на висоті. І все це не десь далеко в Америці чи в Європі, а на Черкащині. Тут щороку відбувається фестиваль екстремальних видів спорту, інформує "24 канал".

Черкащанин Іван Козиряй бере участь у змаганні з боулдерінгу. Це спортивне склелазання на швидкість. У спорсмена з десяток конкурентів, проте він перемагає та ділиться секретом успіху.

"Потрібно чітко схопитися, бо багато хто зривається. Я проліз весь болдер проти годинникової стрілки за 22 секунди", – розповів учасник фестивалю Іван Козиряй.

Учасники показували свою витримку та вправність на чемпіонатах із слеклайну – ходіння по натягнутій стропі. Перемагав той, хто не злякався висоти.

Враження просто неймовірні, дуже страшно, коли стоїш там – емоції переповняють, закрадуються думки, що саме на тобі ця стропа порветься і ти впадеш, але все класно,
– запевнив учасник фестивалю Сергій Зборівський.

Після змагань учасники відпочивали на локаціях із роуп-джапмінгу – екстремальних стрибках із вежі, балансбордах та каталися на стометровій переправі. Популяризація активного способу життя – мета фестивалю "Черкаські вертикалі". Випробувати себе на екстремальних трасах прийшло кілька сотень сміливців.

"Усі ілокації ми підготували для того, щоб люди могли дізнаватися нові види спорту, оскільки на фестивалі вони можуть проходити майстер-класи у справжніх спеціалістів", – наголосив співорганізатор фестивалю Дмитро Зборовський.

Переможці отримали грамоти та подарунки, а найголовніше – хвилю адреналіну та побороли страх висоти.

 

Вгору