Стало відомо, скількох черкащан призвуть цієї весни до армії

21 квітня 2016, 23:46

ато-424x281

Невдовзі в Україні стартує весняний призов. Починаючи з 5 травня і до кінця червня близько п'ятисот черкащан відбудуть на строкову службу в різні куточки країни.

Про це повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет, інформує vikka.ua.

"Підготовку до призову розпочали ще в березні. За законодавством на службу призиваються юнаки віком від 20 до 27 років. Уже протягом кількох місяців вони отримують повістки та проходять медичне обстеження, щоб визначити ступінь їхньої придатності до військової служби", – розповідає обласний комісар.

За його словами, першу команду призовників (50-70 осіб) з обласного збірного пункту можуть відправити уже 5 травня. Служитимуть призовники 15 місяців, два з них вони проведуть у навчальній частині. У військкоматі наголошують: у зону АТО призовників у жодному разі не відправлятимуть.

Загалом, як повідомляє прес-служба Міноборони, у Збройних Силах України будуть служити 8 015 осіб, в Національній гвардії – 4 000 осіб, в Держприкордонслужбі та Держспецслужбі транспорту – 4 000 і 600 осіб відповідно. Обсяг коштів, необхідних для проведення призову, затверджений в сумі понад 54 мільйони гривень.

Коментарі

Вгору