Стало відомо, кого ще з черкаських чиновників “труситиме” поліція

03 лютого 2016, 10:24

 

обшук-m6dd7uwtczpv76ow4y5gk9nh2li4kh0barvh6t3ojo

У Черкасах представники управління ГУ Нацполіції в області та Управління захисту економіки провели обшуки в кабінеті чиновника міської ради.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Головного управління Національної поліції України в Черкаській області Владислав Пустовар.

«У результаті спільних дій вилучено багато «цікавої» документації. Також вилучено штампи та печатки різних комерційних структур та фіктивних підприємств, через які проводилося відмивання бюджетних коштів», - написав Владислав Пустовар.

За словами міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, ці обшуки проводилися у рамках відкритої кримінальної справи, порушеної по департаменту ЖКГ, у рамках розслідування скандальної справи підрядника Наталії Трояченко, з якою було укладено договір на капітальний ремонт зливових каналізацій.

- Документи і надалі будуть вилучатися за моїм зверненнями. Ми з правоохоронними органами намітили невеличку ревізію діяльності міської ради. Тому, я думаю, нічого страшного немає, якщо завтра документи будуть вилучатися в якомусь іншому місці, - прокоментував ситуацію очільник Черкас.

Він припустив, що наступний схожий візит правоохоронці можуть нанести "Черкасиінвестбуду".

- Коли міський голова просить надати певні документи, то керівник департаменту вигадує різноманітні відписки. Він говорить, що передав документи до міської ради, але тут знайти їх теж не можуть. Мова йде про славнозвісні земельні ділянки у мікрорайоні "Поляна". Сьогодні ці договори суперфіції ми знайти не можемо. Тому я думаю, що незабаром документи вилучатимуть у "Черкасиінвестбуді" та багатьох інших підприємствах, які ці договори підписували. Дуже цікаві прізвища... там у нас є нині діючі депутати, які мали по три, по чотири ділянки. Черкащани повинні знати цих героїв, за які заслуги перед містом вони ці ділянки отримували. Чому воїни АТО не отримують землі, а депутати отримували, - заявив Анатолій Бондаренко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору