Спортсмени із Черкащини відмовляються від коштів на харчування заради онкохворого земляка

06 березня 2020, 20:03

Громадська організація "Спортивний клуб "ВІКІНГ" 2017" просить направити кошти, виділені на харчування спортсменів під час проведення змагань, на лікування Миколи Мархоцького. Нині хлопець бореться з раком крові.

Про це повідомляє канал "ВІККА"

Йдеться про суму в 60 тисяч гривень. Звернення до Чорнобаївської селищної ради поширив у Facebook капітан команди Валентин Гонтар.

- Ми – президент ГО "Спортивний клуб "ВІКІНГ" 2017" Григорій Душейко, капітан команди Валентин Гонтар та весь спортивний колектив – просимо розглянути на найближчій сесії питання щодо перерозподілу коштів, які закладені в бюджет селища на 2020 рік, відповідно до статті видатків на фізичну культуру та спорт для харчування спортсменів команди під час проведення змагань та оплати внесків за участь в турнірах, якою передбачено 60 тисяч гривень. Просимо направити цю суму на лікування жителя міста Чорнобай Миколи Мархоцького, – зазначено у зверненні.Фінансову підтримку команді обіцяє забезпечити президент громадської організації.

Реквізити для допомоги: 5168742714274168 Мархоцька Юлія Виталіївна (сестра).

Нагадаємо, що 25-річний черкащанин Микола Мархоцький бореться зі складним недугом. 2 лютого він дізнався про свій діагноз - гостра міслоїдна лейкемія або ж рак крові. Наразі відкрито терміновий збір коштів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору