Спортсмени Черкащини здобули нагороди Кубку України з традиційного карате

09 листопада 2018, 07:48

Спортсмени Черкащини здобули нагороди Кубку України з традиційного карате

З 3 до 4 листопада у Кропивницькому відбулися змагання Кубку України з традиційного карате. Збірну команду Школи традиційного карате "Окінава" Черкаської області представляли найсильніші спортсмени, які пройшли всі рівні відбору та тренувальні збори перед змаганнями.

Загалом спортсмени школи "Окінава" здобули 6 золотих, 8 срібних та 7 бронзових медалей.

За результатами змагань золоті нагороди вибороли такі спортсмени:

1. Роман Крисько (Ката, хлопці 2007-2008 р. н.).
2. Роман Крисько (Куміте, хлопці 2007-2008 р. н.).
3. Вероніка Соб'яніна (Ката, дівчата 2009-2010 р. н.).
4. Даяна Суденко (Куміте, дівчата 2007-2008 р. н.).
5. Дар'я Цуканова (Ката, дівчата 2005-2006 р. н.).
6. Команда (Роман Крисько, Даніл Ківа, Артем Аннишенець) (Синхронне Ката, хлопці 2007-2008 р. н.).

Срібні нагороди здобули:

1. Даніл Ківа (Ката, хлопці 2007-2008 р. н.).
2. Мирослава Варченко (Ката, дівчата 2007-2008 р. н.).
3. Команда (Денис Максимейко, Данііл Гриб, Антон Сіренко) (Синхронне Ката, хлопці 2009-2010 р. н.).
4. Команда (Даяна Суденко, Мирослава Варченко, Вероніка Соб'яніна) (Синхронне Ката, дівчата 2007-2008 р. н.).
5. Команда (Валерія Павловська, Дар'я Цуканова, Олександра Цуканова) (Синхронне Ката, дівчата 2003-2006 р. н.).
6. Команда (Валерія Павловська, Амір Івлєв) (Ен-бу, змішане 2003-2006 р. н.).
7. Наталія Шелест (Куміте, жінки 21+).
8. Наталія Шелест (Фуку-Го, жінки 21+).

Бронзові нагороди здобули:

1. Даніл Ківа (Куміте, хлопці 2007-2008 р.н.).
2. Валерія Павловська (Ката, дівчата 2007-2008 р. н.).
3. Команда (Ілля Гаврилов, Амір Івлєв, Олександр Береза) (Синхронне Ката, хлопці 2005-2006 р. н.).
4. Команда (Роман Крисько, Даніл Ківа) (Ен-бу, хлопці 2003-2006 р. н.).
5. Команда (Данііл Решетняк, Антон Санатос, Мирослав Таран) (Синхронне Ката, хлопці 2003-2004 р. н.).
6. Команда (Данііл Решетняк, Мирослав Таран) (Ен-бу, хлопці 2003-2004 р. н.).
7. Наталія Шелест (Ката, жінки 21+).

Підготували команду до змагань тренери Соб'янін В.М. та Решетняк О.С.

За інформацією Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації

Вгору