Співочий колектив однієї із Черкаських ОТГ став кращим в Україні

05 березня 2020, 16:31

Першим місцем на Всеукраїнському фольклорно-етнографічному фестивалі «Золоті ключі» було оцінено успіхи народного аматорського фольклорного колективу «Надвечір’я» Мокрокалигірської громади.

Керівник колективу та керівник центру творчості і дозвілля Мокрокалигірської сільської ради Тетяна Говрас, розповідає, що «Надвечір’ю» - понад півстоліття, дехто з учасників у ньому усе життя і пам’ятає, як перші репетиції проходили у приміщенні старої церкви.

- А сьогодні наші талановиті жінки щороку здобувають творчі перемоги на всеукраїнських фестивалях і конкурсах. Голова громади Вікторія Пипа постійно знаходить спонсорів, аби ми могли виїжджати на такі творчі події - і доводити всім, що саме на Черкащині живуть найталановитіші люди, - додає керівниця.

За словами Тетяни Говрас, перемогу «Надвечір’я» здобував серед учасників із 11 областей. Перемогу доводилось виборювати у потужних обласних колективів – лише один з них також представляв громаду. Крім кубку і диплому 1 ступеня, «Надвечір’я» отримало запрошення взяти участь у Фестивалі Сорочинської ярмарки.

Коментарі

Вгору