Спеціальні пам’ятки та застережні плакати: як рятувальники пильнують за безпекою паломників

09 вересня 2018, 18:35

За безпекою паломників, які прибувають до Умані для святкування іудейського Нового року, пильнують 108 рятувальників, на озброєнні яких знаходиться 24 одиниці пожежно-рятувальної техніки.

У місцях відправлення релігійних обрядів та масового перебування паломників встановлено 5 спеціальних стаціонарних постів, а також розроблено 4 спеціальних піших маршрути, на яких постійно чергують патрулі рятувальників.

Крім того, з 7 вересня на пункті зв’язку 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні міста Умань та Уманського району, спільно з професійними диспетчерами, чергуватимуть волонтери-перекладачі. У випадку надходження від паломників-хасидів повідомлень про надзвичайні події чи інші непередбачувані ситуації, вони допоможуть співробітникам Служби порятунку краще зрозуміти та опрацювати необхідну оперативну інформацію.

Рятувальники проводять серед прочан профілактично-роз’яснювальну роботу, під час якої розповсюджують спеціальні пам’ятки, де правила пожежної та техногенної безпеки викладені на івриті та англійською мовами.

На будинках, де очікується концентроване проживання паломників додатково розміщені спеціальні застережні плакати, а на дверях готелю та у під'їздах житлових будинків вивішені відповідні інформаційні листівки.

Нагадаємо, що головне свято хасиди зустрічатимуть в ніч з 9 на 10 вересня. Наразі до Умані вже прибуло близько 30 тисяч паломників.

За інформацією ДСУНС.

Вгору