Соліст O.Torvald зібрав 99 друзів у Черкасах (фото, відео)

19 серпня 2020, 15:08

Акустичний вечір у рамках туру "99 друзів Галича" відбувся 18 серпня у одному із стейк-хаусів міста.

Журналісти "Про все" відвідали подію.

Квартирник у Черкасах став солд аутом. За словами організаторів, квитки на подію черкасці повністю розкупили за 2 дні до виступу.

Як зазначив Євген Галич, концерт у такому форматі - це не просто виконання пісень, а ще й спілкування, відповіді на питання і цікаві історії. Тому за вечір музикант поділився кількома курйозними історіями із турового життя.- Я дуже радий грати тут. Це всього дев’ятий концерт, я майже не розмовляю, мої пальці не потрапляють по струнах. Мої очі вже майже не бачать вас. Проте я радію, що маю змогу виступати наживо перед вами, - поділився Галич.

Однак зазначив, що ніколи знову не організовуватиме тур із щоденними концертами, оскільки фізично це надто важко. Розповів навіть, що на попередньому виступі в Сумах не міг згадати, у якому він місті.

Публіка у Черкасах виявилась трохи скованою після довгої карантинної перерви.

- Не соромтесь, мені потрібна ваша енергетика. Після скількох квартирників, де я постійно ділюся енергією з слухачами, я відновлююсь лише завдяки вам, - прокоментував Євген.Не обійшлося у Черкасах і без сюрпризів. Соліст гурту O.Torvald організував спонтанну колаборацію із черкаським музикантом. За словами майстра гри на хангу Антона Стрільця, він давно знайомий із творчістю Євгена і про такий експеремент уже задумувався. А коли дізнався про акустичний виступ у рідному місті, вирішив написати солісту.

Сам Галич говорить, що ханг - прекрасний інструмент і навіть для нього самого такий акомпонемент став сюрпризом. Черкасці тепло зустріли виступ свого земляка під ліричну пісню "Без тебе".На закінчення вечору Євген не міг не згадати так званого "товариша по зброї".

- Не гасіть ліхтарі. Вчора був день народження у талановитого музиканта і великої людини. Кузьма, ця пісня для тебе, - додав фронтмен перед виконанням пісні Скрябіна "Старі фотографії".

Поділитись

Коментарі

Вгору