Сьогодні у Черкасах почали діяти п’ять пунктів обігріву

20 січня 2014, 15:35

Від сьогодні на території Черкас та області спостерігається значне зниження температури повітря. Управління цивільного захисту Черкаської міської ради звертається до черкасців з проханням уникати переохолодження та при ознаках обмороження негайно звертатись за допомогою до медичних закладів.

Начальник управління цивільного захисту населення департаменту житлово-комунального господарства Черкаської міської ради Юрій Кривошея зауважує, що задля уникнення обмороження слід скоротити перебування на морозі і без необхідності не виходити на вулицю. Також варто ретельно підібрати одяг та взуття. Приміром, не вдягати тісний одяг та взуття, бо це сприяє зменшенню кровообігу й швидкому замерзанню.

– Попри розповсюджену у народі думку, вживання алкоголю сприяє розширенню судин та призводить до втрати тепла, що, в свою чергу, викликає швидке замерзання. Сприятимуть обмороженню кінцівок й обличчя також косметичні зволожуючі креми, – відзначає Юрій Вікторович. – Особливо треба берегтися від обмороження кінцівок хворим на судинні захворювання та цукровий діабет.

За його словами, згідно з рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в місті працюють пункти обігріву за адресами:

- Фойє адміністративної будівлі управління праці та соціального захисту Придніпровського району (бульв. Шевченка, 307);

- Територіальний центр соціалmної допомоги населенню Соснівського району (вул. Пушкіна, 13а);

- Територіальний центр соціальної допомоги населенню Придніпровського району (пров. Короткий, 4);

- Фойє адміністративної будівлі управління праці та соціального захисту Соснівського району (бульв. Шевченка, 117);

- Фойє Черкаської міської ради (вул. Б.Вишневецького, 36).

За інформацією прес-служби виконкому Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору