У дендропарку на Черкащині відкрили екскурсійний сезон

07 квітня 2019, 20:01

"Софіївка" на Черкащині відкрила екскурсійний сезон

Після завершення реконструкції історичної частини в дендропарку планують до літа відкрити нову частину, яка матиме вигляд фентезі-парка, пише "Zruchno.travel".

Зокрема, в парку облаштували багатоярусний прогулянковий комплекс водоспадів, встановили пам’ятник Софії Потоцькій біля центрального входу, на центральній алеї старий асфальт замінили на гранітну бруківку, відкрили експозицію з фрагментом бруківки головної алеї, побудованої у 1838 році під час перебування "Софіївки" у віданні Південних військових поселень (1838-1859 рр.).

Також зроблено реконструкцію огорожі по периметру парку, встановлено вказівники, повністю оновлено системи автоматизованого поливу, зроблено очищення річки Кам'янка, реконструйовано туалет біля головного входу в парк та побудовано два нових туалети, які згодом запрацюють.

Найближчим часом в історичній частині дендропарку буде встановлено пам’ятник засновнику парку Станіславу Потоцькому, відновлено "Звіринець" Потоцьких, де житимуть близько 30 диких тварин різних видів (лані європейські, муфлони, олені благородні, лами, верблюди, мунтжаки, шотландські корівки тощо), створено найбільшу за різновидністю в Україні алею магнолій з ексклюзивними сортами рослин, впорядковано торгівлю на території дендропарку.

Як повідомляють, офіційне відкриття оновленої історичної частини "Софіївки" заплановане на 20 квітня, а до 1 липня будуть завершені роботи по облаштуванню нової сучасної "Софіївки", яка матиме вигляд фентезі-парку.

Читайте такожВід минулого до сьогодення: як змінювалися уманські оранжереї.

Поділитись

Коментарі

Вгору