Снігу найближчим часом на Черкащині чекати не варто, – синоптики

11 листопада 2019, 12:33

Цьогорічний листопад відрізняється значними температурними контрастами. Так, мінімум становив 8º морозу, а максимум 22º тепла. І саме ці контрасти обумовили початок опалювального сезону та короткочасне припинення вегетації рослин.

Сьогодні в другій половині дня чекаємо на прояснення, а ввечері – на тумани.

Як зазначають у обласному гідрометцентрі, до кінця тижня синоптична ситуація суттєво не зміниться: наш регіон перебуватиме на межі західних циклонів та східного антициклону. Температурний фон дещо знизиться, але залишиться вищим за кліматичну норму на цей час. Вночі 2-4º тепла, вдень 10-12º. Істотних опадів не прогнозують. Проте повітряна маса залишиться вологою, що зумовить утворення туманів у нічні та ранкові години. А вдень можливі короткочасні прояснення та невелике посилення південного вітру.

Незважаючи на підвищені температурні показники, вітер у поєднанні з підвищеною вологістю потребуватимуть теплішого одягу.

За попередніми розрахунками і оцінками, найближчі півтора-два тижні на зимовий режим погоди поки що сподіватися не слід. До речі, ще 20 років тому, наприклад, уже станом на 10 листопада 1995-го року висота снігу по області становила 1-5 см, а на 20 листопада 1998-го року – аж 13-35 см.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору