Смілянське підприємство незаконно утримує приміщення за 2 млн грн

22 грудня 2014, 18:20

судСмілянським міжрайонним прокурором в інтересах держави заявлено позов до суду про стягнення з підприємства заборгованих 620 тис грн за користування державним приміщенням.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Установлено, що у квітні 2014 року господарський суд Черкаської області задовольнив позов прокурора, поданий в інтересах регіонального відділення Фонду державного майна України до виконавчого комітету Смілянської міської ради та одного із приватних підприємств про визнання незаконним рішення міськвиконкому.

Зокрема, було скасовано і визнано незаконним рішення про оформлення права власності приватного підприємства на цілісний майновий комплекс державного підприємства–фірми «Оризон-Транс», вартістю майже 2 млн грн. Також відповідача було зобов’язано повернути вказане майно у власність держави.

Однак всупереч рішенню суду про примусове його повернення вказані вимоги відповідачем було проігноровано, в результаті чого виникла заборгованість за фактичне користування приміщенням у розмірі 630 тис грн.

З метою захисту інтересів держави прокуратура звернулась з позовом до господарського суду області про стягнення в інтересах регіонального відділення Фонду державного майна України заборгованих коштів.
Наразі позов перебуває на розгляді.

Бухучет с нуля, 1 С для предприятий и ВЄД для бухгалтеров. Бухгалтерские курсы для начинающих. Все первые уроки - бесплатно!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору