Смілян пригощали кашею та пивом і просили проголосувати за “нежадібного” кандидата

28 вересня 2015, 18:17

Smila afisha

27 вересня у місті Сміла відбулося свято мікрорайону «Центр». Святкування організувала Рада квартальних комітетів міста за підтримки депутата міськради Романа Уколова. За його ініціативи, людей безкоштовно пригощали кашею, бутербродами та пивом.

Про це повідомляє ОПОРА.

Smila BPP Solidarnist

Окрім цього, на заході були присутні секретар міської ради Ярослав Березань, заступники міського голови Андрій Шовкун та Олександр Плюта. Зокрема, вони привітали жителів мікрорайону зі святом.

Smila Oleksandr Pluta

Ведуча заходу (голова ради квартальних комітетів м. Сміла Марія Костенко) кілька разів наголошувала, що свято відбувається за підтримки Р. Уколова і просила людей проголосувати за нього, мотивуючи це тим, що він «нежадібний». А після концерту усім бажаючим безкоштовно роздавали кашу та бутерброди, наливали пиво. У коментарі ОПОРІ, Р. Уколов підтвердив, що святкування проходить за його кошти.

Smila Shovkun

Також на території свята був розміщений банер та намет партії БПП «Солідарність», де роздавали інформаційні газети від цієї політичної сили. А на майданчику висів плакат з написом: «За підтримки першого міського голови Шовкуна Андрія Григоровича».

Крім цього, на території заходу, від Олександра Плюти розповсюджували інформаційні бюлетені.

Smila teritoria

Зазначимо, що за повідомленням міської ТВК, Олександр Плюта 21 вересня зареєструвався на посаду міського голови. Андрій Шовкун та Роман Уколов свої документи ще не подавали. Натомість секретар Смілянської міської ради Ярослав Березань заявив, що участі у цих виборах не братиме.

Відповідно до ч.2 ст.54 «Закону України «Про місцеві вибори»: «Місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидати у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів. Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування. Ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення встановлених у цій статті строків забороняється».

Також нагадуємо, що відповідно до ч.6 ст. 54 «Закону України «Про місцеві вибори»: «Підтримка місцевою організацією партії, яка висунула кандидатів на місцевих виборах, кандидатами від свого імені проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрацій фільмів, телепередач чи інших публічних заходів, а також проведення зазначених публічних заходів на підтримку місцевої організації партії, кандидата може здійснюватися лише у разі фінансування таких заходів із коштів власного виборчого фонду».

Вгору