Сміляни скаржаться, що кожен вільний будинок у місті відразу займають роми

16 серпня 2021, 15:21

У Смілі місцеві жителі скаржаться, що кожен вільний чи покинутий будинок у місті відразу займають представники ромської національності. Потім це житло перетворюється на табір і скупчення кримінальних елементів. Про це пише "Сміла.Ua".

На нараді з обговорення Стратегії розвитку міста сміляни цікавились, чи передбачено якісь пункти щодо роботи з нацменшинами.

Куратор Стратегії розвитку міста відповіла, що всі безхазяйні будинки чи ділянки має брати на баланс міська рада і потім розпоряджатися ними як комунальним майном.

Проте сміляни продовжили скаржитись на поведінку ромів у місті. Там, де живуть роми, процвітає антисанітарія, соціальна деградація. Діти ромської національності проявляють агресію до українських дітей. Їхні діти не вчаться, потім із них виростають злочинці. Тому міська влада повинна вживати якісь заходи щодо роботи з ромами, хоча б із їхніми дітьми. Треба їх змусити ходити до школи, адже загальна середня освіта в Україні є обов’язковою.
Потрібно вживати ще якісь заходи: чи опікунство, чи нагляд, чи інспектування ромських сімей.

- Ми не можемо зробити для них якусь резервацію, вони такі самі громадяни України як і ми, - сказав перший заступник міського голови Олександр Лисенко. – Але порушене питання – актуальне, треба працювати у цьому напрямку.

Всі нарікали на те, що смілянська поліція самоусунулась від роботи з ромами.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Володимир :

Коли це цигани були громадянами України?
Це наркоторговці,злодії,ходяча “чума” в Україні.

Ольга :

“- Ми не можемо зробити для них якусь резервацію, вони такі самі громадяни України як і ми.” – СПРАВДІ? Тільки ми не крадемо телефони, гаманці, речі, не ходимо по квартирах під виглядом соцпрацівникыв та не забираємо накопичення у стареньких…У мене на базарі витягнули усю пенсію, я навіть оком не моргнула… І мені не шкода, що на закарпатті їм палять їхні шалаші. Бо дістали, мабуть. Цигани – це діагноз. А звання “РОМИ” ще треба заслужити.

Громадянин :

Цигани – це банда негідників, які не гребують нічим. Наркота, крадіжки, грабежі, шахрайство, згвалтування – це все вони, ваші милі роми! Хто мені покаже цигана, який приносить хоч якусь користь для країни, в якій паразитує? Отож! Я не підтримую нациків, але з циганами вони вчиняють правильно!

Олександр :

Цигани, так називавають цю нацiю в народi, згадують, що вони громадяни, тiльки, коли вимагають пiльги вiд держави. А так це народ – паразит. I казочка про Будулая звичайна радянська побрехенька. За все життя я не чув про них доброго лова вiд людей. Злодiйство – для них, це спосiб iснування. Тому резервацiя – це тiльки метод захисту вiд “ходячоi чуми”

Вгору