Службові особи черкаського товариства намагалися привласнити понад 7 млн. бюджетних коштів

07 травня 2014, 09:21

Оперативниками ГУ Міндоходів у Черкаській області встановлено факт порушення вимог чинного законодавства посадовими особами товариства – переробника сільськогосподарської продукції та нанесення державі збитків на суму понад 7 млн. грн.

Під час перевірки було встановлено, що посадовці умисно, з метою незаконного заволодіння бюджетними коштами в 2011–2013 роках безпідставно сформували податковий кредит із податку на додану вартість через оформлення фіктивних (безтоварних) операцій з придбання зернових культур у суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Черкаській області матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.2 ст. 15, ч.5 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Вживаються заходи щодо відшкодування завданих державі збитків та притягнення винних осіб до відповідальності.

Як зазначив начальник оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Ігор Щерб, знищення злочинних схем, серед яких так звані «майданчики», «податкові ями», упередження незаконного відшкодування ПДВ, знешкодження тіньового ринку підакцизної продукції та контрабанди товарів є основними завданнями у роботі слідчих та оперативних підрозділів Міндоходів.

За інформацією прес-служби ГУ Міндоходів у Черкаській області 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору