Служба зайнятості вирішує питання ромських меншин

17 березня 2018, 13:50

14 березня 2018 року в Черкаській облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу з питань виконання плану заходів щодо реалізації в області Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство  ромської національної меншини на період до 2020 року. 

Участь у засіданні взяли представники ромських громадських організацій регіону, профільних управлінь ОДА, обласної служби у справах дітей та департаменту соцзахисту тощо.  Від служби зайнятості участь у засіданні круглого столу взяла заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню  Черкаського обласного центру зайнятості Ярослава Терлецька.

На зустрічі, що зібрала учасників у прес-центрі Черкаської облдержадміністрації, ромську громаду представили голова Громадської організації «Центр Права» Петро Бурлаченко, голова громадської організації «Романі Рота»  Володимир Бамбула, представник Чигиринської громадської організації «Романо Форо» Василь Гливацький.

За круглим столом учасники обговорили потреби і проблеми у житті ромської спільноти Черкащини з метою визначення шляхів та механізмів їх вирішення за участю державних органів, органів місцевого самоврядування. Зокрема, питання правового та соціального захисту, зайнятості ромського населення, підвищення освітнього рівня, охорони здоров’я, покращення житлово-побутових умов.

В результаті діалогу представники громадських об’єднань та органів виконавчої влади відпрацювали дієві шляхи вирішення  проблем ромської меншини, які сприятимуть більш ефективній інтеграції останніх в українське суспільство.

За повідомленням відділу організації сприряння працевлаштуванню ОЦЗ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору