Скандального Рибченка позбавили прав на рік

17 березня 2017, 09:42

Соснівський райсуд своєю постановою визнав депутата Черкаської обласної ради Олександра Рибченка винним у здійсненні адмінправопорушення. Народний обранець, який, крім всього, збив людину, своєї вини не визнає, пише "ІнфоМІСТ".

Як зазначається в матеріалах суду, Олександр Рибченко у судовому засіданні вину не визнав та пояснив, що на нього нібито було скоєно напад озброєними людьми, які пошкодили його автомобіль, і він намагався від них втекти, тобто діяв у стані крайньої необхідності, оскільки була загроза життю та здоров’ю його та його дружини.

Суд оцінив невизнання вини депутатом як обраний спосіб захисту, завдяки якому він намагається уникнути відповідальності за скоєне.

Соснівський райсуд постановив визнати Рибченка винним та застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 10 200 гривень, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Рибченко має право оскаржити постанову протягом 10 днів з моменту її винесення.

Нагадаємо, вночі 11 лютого, Рибченко, перебуваючи за кермом в стані алкогольного сп’яніння здійснив наїзд на людину. Постраждалим виявився однопартієць – Олег Остапенко, з яким у нього свого часу був конфлікт.

 

Вгору