Сім’я з трьома дітьми стереже Умань від вибуху авіабомби

02 березня 2016, 10:20

1

В Умані вже другий день поспіль сімя живе як на пороховій бочці. Біля їх будинку, проводячи водопровід, знайшли авіабомбу часів Другої Світової. Проте вивезти небезпечну знахідку служби не поспішають, пише Вечірня Умань.

По вулиці Ломоносова, під час земельних робіт, робочі шукали трубу для налагодження водопостачання, а знайшли бомбу часів Другої світової війни. Вже другий день Марина її сім’я не можуть спокійно спати, адже за кілька метрів від їх будинку, просто неба лежить вибухонебезпечний снаряд, поз якого протягом доби проїжджає близько сотні автомобілів.

МСЧ не поспішає ліквідовувати бомбу

Телефон гарячої лінії поліції та служби МЧС Черкаської області вже червоний від кількості дзвінків і скарг жінок. Але навіть той факт, що просто неба лежить бомба, і повз неї щодня проходять десятки дітей, не спонукало служби МЧС прискорити процес ліквідації. На черговий телефонний дзвінок Марини працівники служби відповіли:«Ми прийняли ваш виклик, чекайте найближчими днями ліквідуємо».

2

Для уманських школярів відкрився новий туристичний обєкт

Недалеко від будинку де знайшли бомбу знаходиться школа і дитячий садок. Сім’я має трьох дітей, коли малеча дізналась, що поруч з їх будинком бомба - це стало новиною дня для школярів. Тепер жінки змушені цілодобово стерегти об’экт, щоб допитливі дітлахи не встряли у халепу.

3

Кілька сантиметрів до фатального вибуху

Поруч з авіабомбою проходить газова труба кілька невдалих рухів під час ліквідації можуть підірвати всю вулицю і залишити місто без газу.

Жінкам залишається одне: власними силами вести цілодобову варту, щоб вберегти всю вулицю від смертельних наслідків.

4

Поділитись

Коментарі

Вгору