Сільські голови просять Пустовара розслідувати жорстоке побиття свого колеги

23 грудня 2015, 12:49

DSC_1322

Сільські голови вимагають від правоохоронних органів встановити істину у справі побиття їхнього колеги. Відповідне звернення до в.о начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Владислава Пустовара сьогодні від імені керівників органів місцевого самоврядування оприлюднив сільський голова Білозірської об’єднаної територіальної громади Володимир Міцук.

"Ми, сільські голови Черкаського району, засуджуємо дії невідомих молодиків, які грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства та зазіхаючи на владу, що супроводжувалося особливою зухвалістю та винятковим цинізмом посеред білого дня нанесли тілесні ушкодження сільському голові, що на фоні сьогоднішньої складної ситуації в країні вкрай недопустимо та збурило громадськість району. Звертаємося до Вас з проханням взяти під особистий контроль хід розслідування справи побиття, зазіхання на честь та гідність сільського голови Яснозір’я Василя Капітоновича Ткаченка", – йдеться в тексті звернення.

Інцидент трапився вчора в приміщенні сільської ради в обідню пору. Двоє невідомих молодиків жорстоко побили сільського голову в робочому кабінеті. Наразі потерпілий знаходиться у Третій міській лікарні Черкас. У нього виявлено черепно-мозкову травму та струс мозку.

– Це ганебне порушення прав людини, і правоохоронні органи мають активізувати всі сили, аби знайти та покарати винних, – висловив стурбованість подіями, що відбулися на території Яснозірської сільської ради заступник голови адміністрації Петро Коренюк. — Сьогодні знову слід повернутися до питання активізації діяльності громадських формувань у населених пунктах району, а також  встановлення камер відеоспостережень у найбільш людних місцях. Тим більше, напередодні новорічно-різдвяних свят.

За інформацією прес-служби Черкаської РДА

Коментарі

Вгору