Штрафи за неносіння масок: Малюська пояснив нюанси

09 листопада 2020, 20:03

Після того, як набере чинності закон, який Верховна Рада ухвалила у п'ятницю, 6 листопада, новий окремий штраф за неносіння маски у громадських приміщеннях та громадському транспорті становитиме від 170 до 255 гривень.

Про це розповів міністр юстиції Денис Малюська у своєму зверненні у Facebook 8 листопада.

- За порушення будь-яких правил карантину зараз існує єдиний штраф: від 17 до 34 тисяч гривень. Застосовувати такий величезний штраф за неносіння маски у громадських приміщеннях було несправедливим, тому що мало у кого є достатньо грошей, щоб заплатити такий штраф. Окрім того, процедура застосування штрафу була тривалою. Потрібно було рішення суду, - зазначив міністр.

За його словами, ситуація кардинально зміниться після того, як набере чинності закон, який Верховна Рада ухвалила у п'ятницю, 6 листопада. Цим законом впроваджується новий окремий штраф за неносіння маски у громадських приміщеннях та громадському транспорті. Такий штраф становитиме від 170 до 255 гривень.

- Водночас застосування такого штрафу буде швидким: його накладатиме поліцейський, представник санітарно-епідеміологічної служби або органів місцевого самоврядування одразу ж на місці. Зауважу, що такі штрафи не будуть застосовуватися до неповнолітніх, а також за неносіння маски на вулиці, - резюмував він.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору