“Шпигував на користь Росії” – черкащанина судитимуть за державну зраду

07 лютого 2020, 11:01

Фото тематичне

Досудове розслідування стосовно жителя Звенигородщини, який здійснював шпигунство з використанням спеціального технічного засобу отримання інформації завершено.

За версією слідства, обвинувачений, на виконання завдання спецслужб Російської Федерації, познайомився з співробітником обласного військового комісаріату. Чоловік з використанням спеціального технічного засобу отримання інформації збирав дані військового характеру, які становлять державну таємницю. У його планах надалі було вчинення диверсійних дій на території області.

Дії черкащанина кваліфіковано за ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 1 ст. 359 (незаконне придбання та використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації) КК України.

На цей час прокурором затверджено обвинувальний акт, який передано до суду для розгляду по суті.

За вчинене чоловіку загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна або без такої.  

За інформацією із пресслужби  прокуратури Черкаської області

Коментарі

иван сказав:

КЛОУНЫ а когда ворюг то будете садить

Черкащанка сказав:

А вони сажають! Хто вкрав велосипед, особисті речі громадян, бензопилу у сусіда…Оце, на їх думку, саме ті люди, які небезпечні для суспільства. А ті, хто сидить ТАМ – їм тільки і роблять, що висувають підозри. Далі справа буде на гальмах. Як і для тих, хто збиває на смерть на дорозі. Артюх, наприклад, або Любов Савченко. Їх не садять. А от проста людина – на 6-8 років. Прикладів – безліч. На жаль…..

Вiтя сказав:

Зрада краiни- за це мае позбутись життя.

Вгору