Шполянські пенсіонери: «не такий «рай» в Криму, як обіцяла окупаційна влада

18 липня 2014, 23:04

Зважаючи на ситуацію, що склалась в Автономній Республіці Крим та необхідність оперативного вирішення пов’язаних з цим проблемних питань, управління Пенсійного фонду в Шполянському районі всебічно підтримує українців, які почуваються в небезпеці на свої рідній кримській землі.

До Шполянського Пенсійного фонду вже звернулися 6 пенсіонерів переселенців з Криму та м. Севастополя. На їх прохання фондом надано оперативну допомогу щодо переведення пенсій з АР Крим за фактичним місцем проживання в Шполянськькому районі. Свою пенсію кримчани почнуть отримувати вже в цьому місяці.

«Не такий «рай» в Криму, як обіцяла окупаційна влада. Найбільше лякали озброєні люди, які поводилися дуже агресивно. Тож не ми одні вирішили покинути свою домівку, нас багато поїхало в різні регіони України. Декому довелося покинути роботу в Криму, в когось не дуже багато грошей на руках. Одним словом, людям, які вимушені були поїхати, зараз справді важко», — зауважив стурбований пенсіонер.

Вперше за 23 роки незалежності державі та суспільству потрібно навчитися надавати допомогу власним вимушеним переселенцям. Настав час, коли ті українці, які зараз у безпеці, мають допомогти тим, хто вимушений тікати від військової окупації Росії.

За інформацією прес-служба управління Пенсійного фонду в Шполянському районі

Поділитись

Коментарі

Вгору