Шполянин власноруч підробив документи для втечі за кордон, але попався з ними на пункті пропуску

12 червня 2024, 10:02

На Львівщині засудили шполянина, який спробував втекти за кордон, підробивши посвідчення на ім'я своєї матері. Проте прикордонники виявили фальшивий документ.

Наприкінці квітня чоловік придбав бланк посвідчення особи з інвалідністю, яка отримує соціальну допомогу. Туди він вніс дані своєї матері, зазначивши, що вона має 2-гу групу інвалідності. Також він підробив підпис посадової особи управління соцзахисту Черкаської ОВА та вклеїв фотокартку матері. З цим документом він планував ухилитися від мобілізації та виїхати за кордон.

15 травня зловмисник вирушив до кордону з Польщею. Проте прикордонник контрольного пункту пропуску "Шегині" виявив підробку.

Мостиський районний суд визнав чоловіка винним у підробленні документів та призначив йому покарання у вигляді 11 900 гривень штрафу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Oksana :

Думаю, что его не только штрафом наказали, но и отправкой в военкомат. На что только не идут мужики, чтобы на войну не идти. И бабами притворяются, и фиктивные браки оформляют. Совсем нет мотивации у народа за эту власть воевать.

Вгору