Що для вас означає 2020 рік згідно з нумерологією

01 січня 2020, 23:04

Згідно з нумерологією, кожен рік містить певну вібрацію. Саме вона показує, на що вам слід звернути увагу у 2020 році. Про це повідомляє "ТСН".

З боку нумерології, всі ми живемо 9-річними циклами (9 персональних років, 9 персональних місяців, 9 персональних днів). Кожен з нас перебуває у 2020 році в тій чи тій точці 9-річного циклу.

Саме вібрація вашого персонального року показує, на що слід звернути увагу у 2020 році. Для цього необхідно визначити число персонального року.

Формула визначення числа персонального року:

Число персонального року = особисте число + число календарного року. Отриману суму, в разі необхідності, заокруглюємо до однозначного числа від 1 до 9.

Формула визначення особистого числа:

Особисте число = день народження + місяць народження. Отриману суму, в разі необхідності, заокруглюємо до однозначного числа від 1 до 9.

Наприклад: Дата народження людини 19.06.1986 року. Особисте число людини, народженої 19.06, дорівнює 1 + 9 + 0 + 6 = 16. Число 16 зводимо до однозначного числа і отримуємо 16 = 1 + 6 = 7. Особисте число людини, народженої 19.06, дорівнює 7. Число календарного року 2020 зводимо до однозначного числа. 2 + 0 + 2 + 0 = 4. Число персонального року для людини, народженої 19.06, дорівнює 7 + 4 = 11 = 1 + 1 = 2. Ми отримали число персонального року 2.

Таким чином, для людини, яка народилася 19 червня 1986 року, 2020 рік проходитиме під впливом вібрації числа 2. Тепер проаналізуймо, яким же буде 2020 рік для кожного з нас.

Число персонального року 1

Рік початку нового. Доля може піднести вам дуже вигідну пропозицію або велику фінансову операцію. У цьому році слід розпрощатися з проблемами й непотрібними зв'язками минулих років і сміливо подивитися в майбутнє. У 2020 році слід максимально використовувати свої шанси, оскільки вібрації попереднього року стримували багато ваших поривів, що, у свою чергу, дозволило уникнути розчарування і навіть втрат.

У цьому році з'являться можливості почати нове і вони можуть по-різному проявитися для кожного з вас. Одні вирішать відкрити свій бізнес, інші можуть отримати перспективні пропозиції в кар'єрі, а для когось взагалі політика стане місцем реалізації. Хтось переїде в іншу країну або місто. Багатьох чекають значні зміни в особистих і сімейних стосунках. Самотнім рік може подарувати знайомство з майбутнім партнером. Якщо ви з якихось причин не оформили розлучення в минулому році, то краще це зробити у 2020 році.

Романтичне знайомство у квітні не виправдає ваші надії в майбутньому. У червні краще відмовитися від інвестицій, створення сім'ї, вінчання та розлучення. Присвятіть цей місяць обмірковування своїх планів, завершення, раніше розпочатих справ або навчання.

Число персонального року 2

Рік дипломатії й співробітництва. Після активного 2019 року краще зменшити обороти й обережно просуватися вперед. Можливо, у 2020 році вам доведеться зайняти провідні позиції в кар'єрі. Це хороший рік для створення спільних підприємств, початку нових, довгострокових проєктів. Дозвольте справах просуватися самостійно. Краще відмовитися від поспішних рішень і дій, є велика ймовірність зробити помилку.

Будьте спокійні й дипломатичні в спілкуванні з іншими людьми. Посередницькі послуги, спрямовані на запобігання конфліктів і суперечок, будуть дуже успішними. Дуже важливо в цей період накопичувати сили, які ви втратили в 2019 році. У питаннях особистого життя - це рік налагодження відносин і співробітництва, а також для нових романтичних знайомств, одруження і вінчання.

Романтичні знайомства в березні і грудні можуть виявитися авантюрою. Травень є не найкращим місяцем для створення підприємств, великих придбань, а також для укладення шлюбу, вінчання чи розлучення. Будьте дипломатичні і стримані, і до вас прийде успіх.

Число персонального року 3

Рік самореалізації і приємних сюрпризів. Він призначений для розваг, спілкування та вигідних угод. Ви можете сміливо підходити до ситуації творчо і приймати креативні рішення. Якщо ваша діяльність передбачає суперництво і впровадження нових ідей - не сумнівайтеся у своїх силах, саме у 2020 році ви можете досягти дуже багато чого.

Сприятливий рік для просування по кар'єрних сходах і розв'язання фінансових питань. Старі справи будуть вирішуватися самі собою, а у вас з'явитися багато нових можливостей, тому головне - це не помилитися у виборі! Цього року люди будуть прагнути до вас, захоплені яскравістю і неперевершеністю вашої особистості. Ваш фінансовий стан поліпшуватися. Виходьте у світ і насолоджуйтеся життям - ви це заслужили. Особиста чарівність в цьому році стане вашим козирем, завдяки чому до вас підвищиться інтерес з боку протилежної статі.

Для розв'язання питань в особистому житті - це сприятливий період: вас чекають приємні сюрпризи в любові, а самотні отримають можливість познайомитися зі своїм майбутнім партнером. Хороший рік для укладення шлюбу і вінчання. Деякі зможуть вирішити успішно питання розлучення.

Лютий і листопад несприятливі для романтичних знайомств. Пізніше виявиться, що це була авантюра. Квітень є не кращим місяцем для інвестицій, відкриття бізнесу, просування по службовій драбині, а також для укладення шлюбу і вінчання. Краще в цьому місяці не оформляти розлучення.

Число персонального року 4

Рік буде складним. Закінчилися розваги і свята. У 2020 році вам доведеться багато працювати. Ви практично будете пожинати плоди своїх зусиль, зроблених в попередні роки. Якщо в цьому році ви проявите наполегливість, і не будете лінуватися, то зможете закласти фундамент на наступні 5 років. Постановка цілей і завдань, продумане планування і виправдані інвестиції - ось що необхідно робити в цьому році.

Запасіться терпінням, все потрібно буде робити організовано і під суворим контролем. Уникайте невиправданого ризику, особливо це стосується фінансів. Рік сприяє просуванню у роботі, а також успіхам у бізнесі. У плані роботи і кар'єри - швидких результатів не буде, але вашу працю неодмінно оцінять. Рік сприятливий для придбання нерухомості, землі. Дуже хороший рік для початку будівництва.

Проявляйте терпіння до ваших улюблених і близьких. Цей рік буде перевіряти ваші стосунки на міцність. Намагайтеся не приймати поспішних рішень, керуючись своїм поганим настроєм. Сприятливий для зміцнення сім'ї. Для подорожей і тривалих поїздок не найсприятливіший період.

У січні і жовтні краще відмовитися від пошуку другої половинки, щоб потім не шкодувати про свій вибір. Березень і грудень є несприятливими місяцями для великих придбань, установи підприємств, укладення шлюбу і розлучення.

Число персонального року 5

Рік змін і авантюр. Зміни, які відбудуться у 2020 році для когось будуть хорошими, а комусь доведеться докласти зусиль, щоб уникнути втрат. Ви будете сповнені енергії, буде величезне бажання спілкуватися, подорожувати, знайомитися. Подорожуйте - є велика ймовірність під час поїздки познайомитеся з кимось, хто змінить ваше життя. Використовуйте всі можливості, живіть повним життям, оскільки такий рік буває один раз на дев'ять років.

Рік буде дуже цікавим і багатонадійним. Вірогідні незабутні пригоди. На роботі вас чекає підвищення, різні заохочення або вдала зміна місця. Можливі дуже вигідні знайомства, які вам знадобляться для здійснення ваших грандіозних планів. Можете ризикнути і значно просунутися вперед.

У плані любові і сімейних відносин це рік вагань і сумнівів. Не виключена зміна оточення, зміна партнера і кола друзів. Ви зрозумієте, що ступили на абсолютно новий шлях, по якому вам доведеться йти в подальшому житті. Будьте до цього готові. В цілому, цей рік буде дуже динамічним, але для романтичних знайомств цей рік не підходить. Планові операції краще відкласти. Лютий і листопада є несприятливими місяцями для інвестицій, участі в лотереях, різного роду авантюрних проєктів і для укладення шлюбу, вінчання.

Число персонального року 6

Рік стабільності та любові. Сім'я і близькі будуть грати надзвичайно важливу роль для вас саме в 2020 році. Протилежна стать буде шукати вашого товариства. Самотні отримають можливість серйозно і надовго захопитися, і знайти емоційну стабільність. Саме цей рік найбільш сприятливий для створення і зміцнення сім'ї.

У сімейних стосунках вас чекає щастя і гармонія. Любов, чарівність, ніжність - ось чим треба обдаровувати тих, хто вам дорогий. Багатьох очікує відновлення старих знайомств. Цей рік може несподівано подарувати зустріч з людиною, яку ви давно не бачили й дуже чекали зустрічі з ним. Просто саме він повинен вам допомогти розв'язувати ваші питання.

Тільки від вас залежить, виявиться цей рік корисним для вас у плані роботи та кар'єри чи ні. Деякі ризикнуть почати свій бізнес. Ви відчуєте поліпшення матеріальної ситуації. Можливе придбання земельної ділянки, нерухомості, в тому числі і для майбутнього бізнесу, а також облаштування будинку, квартири.

Це рік справедливості, так що, можливо, вам доведеться мати справу з законом і судом, щоб повернути ситуацію для своєї вигоди. Постарайтеся захистити себе від спілкування з неприємними вам людьми і захиститися від можливого негативу. Живіть, не напружуючи сил, займіться здоров'ям.

У січні і жовтні несприятливо робити інвестиції, засновувати підприємства. Для укладення або розірвання - шлюбу - це теж не найкращі місяці. Романтичне знайомство у серпні може виявитися авантюрою.

Число персонально року 7

Рік духовного зростання і навчання. Це час самооцінки, внутрішніх пошуків, духовного і інтелектуального розвитку, роздумів про власне життя. Плануйте життя на наступний рік, але не приступайте до здійснення масштабних планів. Вам буде потрібен час для усамітнення, щоб переглянути свої цілі, стосунки і сам напрямок свого життя. Дуже важливо навчитися прислухатися до свого внутрішнього голосу.

Це рік розумової активності. У 2020 році успішними будуть дослідження, аналіз і роздуми. У вас з'явиться можливість отримати популярність і визнання. Але не ризикуйте, в матеріальному плані можливі збитки. Бажано не вкладати інвестиції і утриматися від придбання нерухомості, земельних ділянок, автомобіля на наступний рік. Це рік глибоких роздумів, він не допускає легковажності. Справи й особисті питання просуватимуться повільно. Фінансові справи в цей період будуть для вас не настільки важливі. Рік несприятливий для кар'єрного зростання, участі в різного роду виборах і романтичних знайомств. До нових знайомств потрібно ставитися обережно, щоб не нашкодити собі в майбутньому.

Слідкуйте за фізичною формою, розумовим і душевним станом - у вас буде шанс переоцінити ваше життя. Можлива депресія, тому постарайтеся знайти себе у творчості, більше проводити час на повітрі та відпочивайте.

Не поспішайте вступати в шлюб і вінчатися, в цьому році у вас буде велика схильність до самообману. Для розлучення - не найкращий рік. Планові операції краще перенести.

Число персонального року 8

Рік успіху і просування вперед. Можливий значний прогрес у всіх сферах життя. Будьте ефективні, практичні і впевнені в собі і постійно тримайте під контролем свої фінанси і власність. У 2020 році можна втілити в життя ваші мрії, тому не бійтеся ризикувати. Дуже важливо контролювати свою поведінку - у що втручаєтеся, на що впливаєте, кому робите боляче або наносите шкоду - це все може повернутися до вас бумерангом. Тому до всього слід підходити відповідально.

Цей рік підійде для розв'язання матеріальних питань. Прийшов час заявити про свої права. Ви можете сміливо розраховувати на допомогу і протекцію важливих і впливових осіб. Сприятливо для просування по службі, в політиці, а також для відкриття власної справи, інвестування, придбання нерухомості. Найсміливіші плани можуть бути успішно реалізовані, тому не бійтеся себе проявити.

В особистому плані рік обіцяє цікаві знайомства. У самотніх жінок є шанс зустріти фінансово забезпеченого партнера. Займіться благодійністю.

Романтичне знайомство в червні може не виправдати ваші надії або взагалі принести збитки. Серпень є несприятливим для великих придбань, установ, підприємств і укладення шлюбу, вінчання. Від планових операцій краще відмовитися.

Число персонального року 9

Рік буде складним у всіх стосунках. 2020 рік завершує 9-річний нумерологічний цикл і несе в собі певну небезпеку. Цей рік несприятливий для починань, особливо пов'язаних із великими інвестиціями, але він протегує будь-якого роду завершенням. Гарний час, щоб підготуватися до початку нового циклу.

У професійній діяльності вас чекають невеликі затримки в справах, фінансові труднощі. Уникайте укладення договорів і підписання важливих документів. Постарайтеся відкласти реалізацію довгострокових проєктів до наступного року.

В особистих стосунках доведеться розставити все на свої місця. Нерішучість і коливання не приведуть ні до чого хорошого. Якщо ви давно готувалися до розриву відносин - краще це зробити саме в цьому році. Якщо ж ви, навпаки, не наважувалися зробити перший крок, боялися і сумнівалися в якихось відносинах - бажано зробити свій вибір зараз.

В цьому році щось закінчується для вас. Навіть якщо ви не задоволені своєю роботою, кар'єрою, бізнесом, особистим життям, відносинами з друзями і близькими і взагалі все на світі, слід запастися терпінням. У цей період можливі втрати, розчарування і депресія. Планові операції краще відкласти.

Романтичне знайомство в травні може швидко завершитися або принести розчарування. Липень є несприятливим для великих придбань, укладення шлюбу і вінчання.

Коментарі

Вгору