Сергій Притула в інтерв’ю на Черкащині розповів, що його пов’язує з Канівщиною

17 лютого 2020, 23:00

Відомий комік та ведучий телешоу Сергій Притула зазначив, що з Канівшиною пов'язані його батьки, - про це він розповів в ефірі канівського радіо "Магніт".

У селі Мартинівці на Черкащині мама Сергія розпочала вчителювання, батько ж займав посаду інженеру. Працювали батьки Сергія Притули через розподіл після закінчення вищих навчальних закладів.

Нещодавно шоумен зробив подарунок своїй мамі - привіз у рідне село, де вона зустрілася з учителями, з якими працювали. Сам Притула влаштував дітям екскурсію Каневом, Чернечою горою та музеєм Кобзаря.

- Я трошки засмутився, бо музей трохи помпезно виглядає, постать Тараса і граніту трохи якось розходяться. Але мене засмутило навіть не це, а те, що ми приїхали туди у вихідний день, а біля музею ходили всього чотири туристи.  Це якось неправильно. У вихідний день там мало би бути кілька автобусів і більше 100 відвідувачів,- зізнається артист.

Сергій Притула розповідає, що у 2015 році "Вар'яти" зробили перший пробний тур, останні 5 років щорічно у них більше 100 концертів. 

- Географія шоу розширилась виключно по Україні і в тих країнах, де є хоч трохи українців.  Але приїхати в Торонто і зібрати більший аншлаг, ніж у Чернігові, чи  приїхати в Чікаго і зібрати більше відвідувачів, ніж у Черкасах - це дуже цікаво, - зізнається ведучий.

Сергій Притула зазначає, що Черкаси дуже любить, тому навідується сюди двічі на рік.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору