Що показуватимуть у Черкаському драмтеатрі на початку червня (анонс)

28 травня 2015, 20:32

театр

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка запрошує: 

3 червня, середа, 18.30

МІСТО НА «Ч»

Сучасна документальна вистава режисера Андрія Майя «Місто на «Ч» - це один день із життя Черкас. Дівчина із Троєщини, що приїхала до Черкас шукати хлопця, з яким познайомилася у клубі, помилилася містом на «Ч»: замість Чернігова приїхала до Черкас. Із вуст місцевих буквально за день дівчина дізнається все про місто без прикрас. Помилково опинившись не в тому місті на «Ч», дівчина лишається тут назавжди. 

4 червня,  четвер, 18.30

ДУМА ПРО БРАТІВ НЕАЗОВСЬКИХ

Патріотична драма за епохальним твором Ліни Костенко. 

7 червня,  неділя, 17.00

БОЇНГ-БОЇНГ

П'єса Марка Камолетті, що  увійшла до книги рекордів Гіннеса, поставлена ​​в 60 країнах світу. Це комедія про роман молодого паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами, обраниці якого літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого нареченого підлаштовувати своє життя під розклад "прильоту-відльоту" всіх "наречених". Виникають  непорозуміння, що призводять до нескінченно смішних ситуацій...

МУДРІ  КАЗКИ  ДЛЯ  ДІТЕЙ  ТА  ДОРОСЛИХ

7 червня,  неділя, 12.00

ЗОЛОТЕ КУРЧА

Музична казка розповідає маленьким глядачам про добро і зло, щирість, любов, мужність, хоробрість. Уособленням цих людських рис у виставі є хитра, жадібна, корислива Лисичка, добрий, довірливий Вовк і непосидючий маленький Півник.

Ціна квитків від 20 грн.

Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор 36-07-18

За інфорацією Черкаського прес-клубу реформ

Поділитись

Коментарі

Вгору