Самогубець з Черкащини порізав собі вени і спалив будинок (відео)

03 березня 2015, 10:20

Чоловік на Черкащині порізав собі вени, відкрив газ і підпалив будинок. Усе було зроблено для того, аби піти із життя, інформують Надзвичайні новини.

Самогубця вдалося врятувати, а от будинок - ні. Він згорів вщент. Чоловік - батько трьох дітей. На такий крок він зважився після сварки з дружиною. Горілку, каже, перед цим не пив. Як би там не було, маємо черговий випадок дурості від якого страждає ціла родина.

Тепер дружина хоче розлучитися з чоловіком, а він благає цього не робити і обіцяє виправитися.

Олена показує, що залишилося від будинку. Жінка жила в ньому з чоловіком і трьома малолітніми дітьми. Сама була домогосподаркою, чоловік заробляв тим, що робив пам'ятники. Усе нажите за вісім років майно згоріло за годину.

Олена не хоче згадувати про те, як усе сталося. Сусіди ж розповідають, що чоловік її побив і начебто намагався згвалтувати.

Міліцію разом зі швидкою викликав Павло - рідний брат Олени. Чоловік приїхав провідати сестру, але двері будинку були закриті з середини. У вікні Павло побачив закривавлену поставть свого зятя.

Будинок спалахнув миттєво, тож сусідам довелося викликати і рятувальників. Ще до їхнього прибуття Павло витягнув самогубцю.

Усе відбувалося посеред білого дня. Троє дітей 6, 10, 12 років булив цей час у школі, але бачили як горить їхній будинок.

Усе зайнялось швидко через газ, який господар відкрутив, щоб вкоротити собі віку. Зараз чоловік у лікарні. До самогубства, каже, його підштовхнула не горілка.

Сім'я залишилася і без житла, і без документів. Діти тимчасово житимуть у родичів. Селяни допомогають погорільцям хто чим може: грошима, продуктами, одягом.

Із чоловіком Олена планує розлучитися, однак Олександр не втрачає надії і вірить, що дружина його пробачить.

Коментарі

Вгору