Сьогодні у Черкасах прощалися із убитим Вадимом Комаровим (фото)

21 червня 2019, 14:48

Черкаський громадський активіст та журналіст Вадим Комаров помер у ніч на 20 червня. Чоловіка жорстоко побили на початку травня і він понад місяць провів у комі. Нападника на журналіста досі не знайшли, оприлюднили лише його фоторобот. Сьогодні в приміщенні обласної філармонії черкащани прощалися із Вадимом Комаровим.

Серед десятків людей, які прийшли провести в останню путь черкащанина, були його друзі й колеги.

- Ми з дружиною добре знали Вадима і його родину, також поїдемо на кладовище. Запам’яталася його відкритість, щирість і позитивність. Він був трішки холериком і мав дещо вибуховий характер, але швидко відходив. Вадим старався для людей – це було сенсом його життя, - розповідає громадський активіст Денис Колесник.

Денис Колесник із дружиною

Черкаський адвокат Валерій Макеєв говорить, що запам’ятає Комарова таким, що завжди кудись поспішає. Також чоловік зауважує, що винних жорстокого побиття активіста треба безумовно покарати, але він має сумніви, чи вдасться їх знайти.

- Він завжди мав про що розповісти. Останній місяць у нього був настільки переповнений планами, що вистачило б ще на одне життя. Шкодую дуже. Зараз його не вистачатиме, адже для Вадима я хотів створити місцевий канал, але зараз навіть подумки не повертаюся до цієї думки, - говорить Макеєв і додає - У мене є вмотивовані підстави казати, що результату від розслідування я не очікую.

Валерій Макеєв

Директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук розповідає, що Комаров для неї був унікальною людино.

-  Він і блогер, і журналіст, й аналітик. Його хвилювали міські проблеми і він намагався говорити правду. Я запам’ятаю його, як щиру людину.

Лілія Маліщук

Коментарі

Вгору