Риболовля ціною життя: біля Червоної Слободи під лід провалився рибалка

11 лютого 2018, 12:39

У п’ятницю, пообіді, рибалки, що знаходилися в районі села Червона Слобода на кризі річки Дніпро, почули з боку фарватера крики про допомогу. Через тонкий лід крижаного поля, що залишився біля фарватера і становив лише 1 сантиметр, люди не ризикнули піти на пошуки. Рибалки викликали на місце події рятувальників, повідомляє речник ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.

Через сильний туман, пошуки потерпілого ускладнювалися, навіть провідник з місцевих рибалок, який краще за інших орієнтувався на місцевості, не зумів допомогти у пошуках. Врешті, дослідивши катером на повітряній подушці «Пегас», кілька квадратних кілометрів місцевості, рятувальники помітили слід від шин велосипеда. Рухаючись по цьому орієнтиру, за 2 кілометри від берега вони знайшли полинню у яку і повалився чоловік. 

З огляду на ситуацію, чоловік до останнього намагався вибратися із води на тонку кригу проте через переохолодження загинув. Тіло рибалки хоч і знаходилося у воді, проте завдяки повітрю, що збереглося в одязі ще трималося на воді, тому водолазам не довелось у пошуках загиблого пірнати на дно.
Загиблого чоловіка, якому на вигляд було 50-60 років, було доставлено до берега. 

Це вже третій трагічний випадок, що стався в області на кризі водних обєктів цього року, двох людей вдалось врятувати.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору