Рудоволоса черкащанка з пивом і собакою начудила у центрі міста

18 травня 2015, 16:08

1

Вчора ввечері активістами Цивільного Корпусу "АЗОВ"- Черкащина було зафіксовано правопорушення. Близько восьмої години вечора, у сквері за палацом одружень м.Черкаси по вул. Леніна, 3, рудоволоса дівчина, приблизно 30 років, зі своїми подругами на лавочці розпивала алкогольні напої. В той же час у неї з рук невпинно виривалась чорна собака породи стафордширський тер'єр без намордника, на довгому повідку, а інколи - й без нього.

Трохи відпочивши за пляшкою, леді випустила песика погуляти. Миттєво постраждав великий каштан, позбавившись своїх нижніх гілок та маленьке деревце поруч, яке було повністю перекушене собакою. Дівчина відреагувала криками на чотирилапого і біганиною за ним з літровою пляшкою пива у руках.

Коли сквер почали заповнювати дворняжки - собака саме бігала без нагляду. Нашим активісткам довелося тримати бездомного собаку, і, на прохання прив'язати стаффа, підпила жінка лише почала грубити у відповідь. Дівчатами негайно був викликаний наряд міліції, який прибув за 7 хвилин після виклику.

2
Наближення стражів правопорядку змусило жінок повикидати та сховати свій алкоголь. Не дивлячись на ряд правопорушень (вигул собак у місцях непристосованих для цього; вигул собаки бійцівської породи без намордника та на довгому повідку або без нього; вживання алкоголю та паління у публічному місці; псування державного майна (у цьому випадку, деревця), підійшовши до цієї веселої компанії міліціонери, не побачили складу злочину та сказали, що нічого зробити не можуть.

3
Леді показувала своїм виглядом свою безкарність та невпинно ображала дівчину, яка викликала міліцію. Жінки напідпитку поводили себе неадекватно, нахабно і неналежно нормальній людині. Міліціонери просто стояли мовчки. Нашим активістам прийшлось не просто пояснювати міліціонерам, що це за правопорушення, а й вимагати від міліції хоча б якихось дій. За вимогою "азовців" та завдяки магічній фразі, що серед активісток - журналіст, був викликаний наряд, який мав зафіксувати правопорушення.

До прибуття наряду ці 3 невідомі особи жіночої статі пішли геть на очах прапорщика міліції Мусієнко , який прибув за викликом.

4

На прохання активістів дізнатись чи справжні дані залишила правопорушниця, вони відповіли лише, що у міліції мізерні права і бігенько поїхали геть.

Наряд прибув через 15 хвилин та зафіксував правопорушення жінки. Була складена заява про злочин, а також складений акт про притягнення дівчини до адміністративної відповідальності.

На жаль, фото цих дам немає, але воно буде опубліковано, коли дівчину відшукають.
Країна має знати своїх героїв!

Поділитись

Коментарі

Вгору