Розпочато кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами в м. Умань

14 квітня 2017, 13:02

Повідомляємо, що 14.04.2017 за фактом жорстокого поводження з тваринами в м. Умань внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1  ст. 299 Кримінального кодексу України.

Вказане кримінальне провадження розпочато на підставі оприлюднених у засобах масової інформації публікацій про те, що невідома особа в м. Умань тягне на автомобілі BMW – X5 коня, чим можливо жорстоко поводиться з твариною.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом Уманського відділення Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Процесуальне керівництво забезпечується Уманською місцевою прокуратурою, працівниками якої надано низку вказівок, спрямованих на встановлення фактичних обставин події.

На цей час слідчим та процесуальним керівником вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законного і неупередженого процесуального рішення.

Довідково: за вчинення вказаного злочину винним особам загрожує штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців.

За повідомленням прес-служби  прокуратури Черкаської області.

Коментарі

Володимир сказав:

Привязати хасида і протягнути по трасі так само як він тягнув коня

вовочка сказав:

жид- он и есть морж…

Вгору